Tréning činí majstra

Veľa ľudí o svojich cieľoch a túžbach len sníva, nedostávajú šancu samotnej realizácie. FitMaxGym v Námestove nie je len obyčajné fitness centrum na Orave. Jeho zakladateľom je Ľubomír Jagnešák, ktorý sa stal 7-krát majstrom sveta v armwrestlingu.  Jeho prvotná  myšlienka pri vzniku fitness centra bola vidina vlastných kvalitných tréningov. Dnes túto možnosť ponúka aj tebe!

Sám pomáha nádejným šampiónom pri tréningoch a vedie Oravský klub armwrestlerov (AŠK Orava). Pre mnohých sa stal vzorom nielen vďaka tvrdej drine, odhodlaniu a sebazapreniu, ale aj vďaka priateľskému prístupu a láske k športu.

Vo FitMaxGyme sa od nového roka konali dve veľké súťaže, súťaž v benchpresse a zhyboch na hrazde. Svoje sily si prišli vyskúšať chlapci z okolitých dedín v rôznych vekových kategóriách.

Súťaž v benchpresse vyhral so svojim perfektným výkonom Patrik Urbaník, ktorý s 50%  vlastnej váhy dokázal urobiť až 98 opakovaní. Súťaže zhybov na hrazde sa zúčastnilo síce len 8 súťažiacich, avšak takmer žiadny nebol pravidelným zákazníkom fitness centra, čo predstavovalo perfektnú príležitosť zmerať si vlastné sily. Najlepší výsledok dosiahol Dávid Korman s počtom opakovaním 29. Každý z umiestnených súťažiacich si odniesol skvelé ceny-  mesačné a vstupové permanentky, ako aj výživové doplnky samotnej značky Fitmax. Bez práce predsa nie sú koláče a my chceme drinu oceniť. 

Už v tomto mesiaci pripravujeme pre všetkých priaznivcov armwrestlingu ďalšiu súťaž s názvom Ruka Fitmaxu. Súťaž je určená pre začiatočníkov, ktorí si môžu vyskúšať vlastné schopnosti a zmerať sily, pričom vyhrať môžu zaujímavé ceny. Súťažiť sa bude o finančné a vecné ceny v dvoch kategóriách pre mužov a ženskej absolútnej kategórii. Všetci ste srdečne pozvaní! Čoskoro vám prinesieme rozhovor s couchom a ktovie, možno sa dozvieme, či sa pripravuje na svoj dlhoočakávaný comeback. Máte sa načo tešiť.