RUKA FITMAXU 1

V sobotu 16.07.2016 sa dvere FitMaxGymu otvárali s obrovským vytržením, napätím a adrenalínom. Všetci netrpezlivo čakali, kým dorazia prví súťažiaci a predvedú svoje sily. Úlohu hlavného rozhodcu získal Daniel Roman a rolu vedľajšieho rozhodcu obsadil Ján Gábor. Obaja chalani sú nielen skvelí športovci s viacerými úspechmi, ale hlavne úžasné a motivujúce osobnosti nášho fitka.

Súťaž bola rozdelená do troch kategórií:

  • mužská kategória do 85kg
  • mužská kategória nad 85 kg
  • ženská absolútna kategória

Priateľská atmosféra a uvoľnená nálada sprevádzala celý priebeh súťaže. Keďže účasť žien nebola vysoká predviedli sa hneď medzi prvými súťažiacimi. Všetky zúčastnené dievčatá, Šimurdová Mária, Ľubová Dominika, Večerková Monika, na obe ruky skončili rovnako. Prvé miesto si odniesla Mária, druhé miesto Dominika a tretie Monika.

V mužskej kategórií do 85 kg sa predviedli nové tváre, medzi inými aj Michael Tichoň, ktorý si svoje ruky vyskúšal úplne po prvý krát. Za stôl sa postavil aj noováčik Patrik Majchrák oproti skúsenejším súperom ako sú Štefan Nevedel, Marián Ľuba, či Michal Kabáč.

V poslednej najťažšej kategórií nad 85kg svojho súťaživého ducha predviedli aj ľahší chlapci oproti ťažkým chlapom. Ďalekú cestu z Bratislavy k nám meral Richard Smolen, ktorý sa umiestnil v ľavej ruke na treťom zaslúženom mieste. Oproti silnému Šimonovi Sochovi sa postavili všetci. Šimon Socha si odniesol dve prvé miesta na obe ruky. Na druhom mieste na ľavú ruku sa umiestnil Piták Adam, ktorý si veľmi dobre viedol aj v pravej ruke, avšak tu sa mu ušlo 4 miesto.

Chlapci poctivo trénujú naďalej a s FitMaxGym-om sa pripravujú aj na ďalší ročník, v ktorom taktiež budeme hľadať nádejné talenty a prilákame tak oveľa viac ľudí k samotnému športu.

Prinášame Vám výslednú listinu RUKA FITMAXU 1

# Muži ľavá ruka 85kg+ Muži pravá ruka 85kg+ Muži ľavá ruka do 85kg Muži pravá ruka do 85kg Ženy ľavá ruka Ženy pravá ruka
1. Socha Šimon Socha Šimon Ľuba Marián Nevedel Štefan Šimurdová Mária Šimurdová Mária
2. Piták Adam Nevedel Štefan Hnojčík Stanislav Hnojčík Stanislav Ľubová Dominika Ľubová Dominika
3. Smolen Richard Smolen Richard Kasan Jakub Ľuba Marián Večerková Monika Večerková Monika
4. Hnojčík Stanislav Piták Adam Hríň Ján Hríň Ján    
5. Tichoň Michael Špagla Jozef Kabáč Michal Tichoň Michael    
6.   Hnojčík Stanislav Tichoň Michael Kabáč Michal    
7.   Tichoň Michael Ľuba Ivan Ľuba Ivan    
8.     Majchrák Patrik Majchrák Patrik