Začni s Fitmaxgymom

V dnešnej dobe plnej stresu a rýchleho životného štýlu si čoraz viac ľudí zakladá na zdravej životospráve a dobrom vzhľade. Internet je plný návodov ako správne cvičiť a jesť, avšak človek mnohokrát nevie, čo je skutočne pravdivé.

Práve na nábreží Oravskej priehrady, nad kaviarňou Twix, sa nachádza jedno z najlepších fitness centier. Názov FitMaxGym sa nesie spolu s menom Ľubomír Jagnešák, svetovým majstrom v armwreslingu. Zabezpečuje kvalitnú prípravu a stará sa o pohodlie chlapcov pri ich výpravách nielen na slovenské, ale aj zahraničné súťaže. Do popredia sa dostávajú mená ako Ján Gábor, Peter Truchlík, Adriana Kušnieriková, ktorí sa opakovane stávajú najlepšími šampiónmi na Slovensku.      

Na pódiách kulturistiky zazneli mená ako František Feja, Peter Kasan, Ľuboš Kalina, Marek Kucek, Jakub Čajka, Roman Vavrečan alebo Beáta Graňáková. 

Cieľom fitness centra je ľuďom pomôcť cítiť sa lepšie, zdravšie vo vlastnom tele, ako aj cvičiť v príjemnom prostredí. Primárne sa fitness centrum zameriava na armwrestling a kulturistiku, pričom kvalitné kardio stroje posilnia kondičku a stroje značky LAX vybudujú svalovú hmotu.

FitMaxGym je postavený na obrovských skúsenostiach. Profesionálne a kvalitné stroje, ale aj príjemné prostredie vám umožnia podať ten najlepší možný výkon.

Viac ako 10 profesionálnych kardio strojov, 50 kvalitných stanovíšť značky LAX  spolu v kombinácii s overenými doplnkami výživy samotnej značky Fitmax, BSN, Scitec Nutrition, Fitness Authority, All Stars a mnoho ďalších zaručia rýchle výsledky, dosiahnutie cieľov v naberaní svalovej hmoty a strate podkožného tuku, ako aj kvalitnú regeneráciu. Daniel Roman patrí medzi profesionálnych poradcov v oblasti doplnkov výživy. Je jasné, že pod jednou strechou nájdeš všetko, čo potrebuješ pre vlastný rozvoj, od samotných rád až po pekné telo a skvelý pocit. Okrem pokrokového vybavenia fitness centra, môžete využiť služby profesionálnych trénerov ako Marek Kucek, Daniel Roman, Karolína Klementová, Dorota Mikulášová a Juraj Kavuljak. Vo FitMaxGyme pracujú ľudia, ktorí prišli, nebáli sa začať a sami si prešli vlastnou cestou. Teraz sú motiváciou pre mnohých ľudí na Orave. Tréningy prispôsobia individuálne každému telu, podľa priania samotného zákazníka. Ak potrebujete vybudovať svalstvo, zbaviť sa nadváhy, naučiť sa pretláčať, cvičiť na strojoch, pribrať, zlepšiť svoju imunitu, silu, cítiť sa zdravšie a lepšie nemusíte váhať, či je to správne alebo nie. Príďte a pomôžeme vám nájsť sa v tom, čom ste najlepší.