Len vďaka vám sme tým, čím sme!

Rok 2016 bol, pre nás všetkých, najmä rokom veľkých činov a zmien. Naše fitko sme nielenže posunuli o level vyššie, no začali k nám postupne prichádzať aj samé nové tváre, čím sa naša ,,rodina“ rapídne rozrástla.

 

Všetko sa to začalo zmenou teamu, ktorý sa neustále chce a snaží zlepšovať. Vyčlenili sme priestor pre prvé súťaže, na ktorých sa objavilo mnoho talentovaných ľudí. Ak si dobre spomínate, súťaže sa konali v rôznych disciplínach – populárny bench press, zhyby či súťaž v klikoch prostredníctvom videonahrávok. Vytvorili sme teamové tričká, novú webovú stránku a momentálne sa fitko postupne prerába, čo je len ďalší znak našej veľkej snahy byť neustále lepší a lepší.

 

Naším hlavným cieľom bolo a vždy bude vytvoriť také podmienky, aby človek mohol rásť nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Celý rok 2016 bol teda hlavne o vás, o ľuďoch, o cieľoch a veľkých snoch byť lepším a zdravším človekom.

Obrovské poďakovanie patrí v prvom rade skvelému človeku a šéfovi v jednej osobe, len kvôli nemu neustále rastieme, a vy rastiete spolu s nami! Vďaka patrí nielen verným fitmaxákom, ktorí sa tvrdou prácou a disciplínou prepracovali na niekoľko slovenských a medzinárodných súťaží v kulturistike, fitness či v armwrestlingu a hrdo nás reprezentovali, ale aj každému jednému cvičencovi, ktorý u nás absolvoval nejeden tréning.

Nakoniec vám chceme z celého fit-srdca poďakovať za vašu vernosť a oddanosť počas celého roka 2016. Nasledujúci rok nebude o nič horší, práve naopak!  Tešíme sa na vás!

.....a vy ostatní, skúste sa do toho v novom roku pustiť s nami!

 

Ďakujeme!! Váš Fitmaxgym!