10 dôvodov prečo je Fitmaxgym neobyčajné fitko

1. Pomáhame vzťahom.

Podľa psychológov má fitness centrum veľký vplyv na samotné odhodlanie venovať sa cvičeniu a zotrvať, ale vyzdvihujeme najmä pozitívny vplyv tejto aktivity na vzťahy ako také. Podľa prieskumov dokonca páriky, ktoré kráčajú za vytýčeným cieľom spolu, bývajú v jeho dosiahnutí úspešnejší, ako jedinci.

2. Dávame energiu .

Napriek tomu, že cvičenie vyžaduje čas a spáli množstvo energie,  z dlhodobého hľadiska vám dodá energiu a silu. Vďaka cvičeniu sa vyplavia endorfíny, ktoré vplývajú na vašu vitalitu a sviežosť po celý deň. Ak oponujete, že sa cítite príliš unavený na cvičenie, verte, že tento počiatočný stav veľmi rýchlo prekonáte.

3. Zmení vás.

  Cvičením nemusíte chcieť dosiahnuť práve miery fitness majstra, no naozaj stačí málo, aby sa vaše proporcie vyformovali.

4. Zbaví vás stresu.

Po náročnom dni, človek vypne a venuje sa sebe. Je vedecky dokázané, že toľko času koľko trávite s ľudmi, by ste mali venovať sami sebe.

5.Máme všetko pod kontrolou.

Akýkoľvek problém, ktorý v našom fitness centre nastane, vieme rýchlo napraviť a zabezpečiť vám pohodu pri tréningu. Každý človek si tu nájde svoje miesto a oblasť, ktorá ho nadchne. Armwresltling, kulturistika, príprava na fitness súťaže, rýchle funkčné tréningy, kardiotréningy alebo silové tréningy, výber je naozaj široký, záleži len od vás, čomu sa chcete venovať.

6. Stretnete tu príjemných, mladých ľudí.

Do nášho fitness centra chodia ľudia mladí, starší, skúsení aj neskúsení, priateľstvo môžte vybudovať naozaj s kýmkoľvek. Vo Fitmaxe pracujú ochotní ľudia, ktorí vám vedia pomôcť pri tréningu, so stravou alebo v oblasti výživových doplnkov. Stretnete sa tu s krásnymi mladými slečnami ako Beátka, ktorá sa zúčastňuje súťaží bikiny fitness, Kaja a Dorotka alebo s armwrestlerom Danom. Medzi nami sa pohybujú mnohé hviezdy športu ako napríklad Roman Vavrečan, ktorý sa nedávno vrátil s mnohými skúsenosťami z Ameriky. Pozrieť a začvičiť si môžte aj so sparingmi Jakubom a Martinom.

7. Fitness centrum ochraňuje 7-násobný majster sveta v armwreslingu Ľubomír Jagnešák.

Kto môže lepšie vedieť o športe ako človek, ktorý sám dokázal posunúť hranice a vyhrať majstrovstvá sveta. Nielen raz, ale dokonca 7krát. Sám pracuje s mladými ľuďmi a je ochotný venovať čas všetkým nádejným talentom.

8. Neustále sa zdokonaľujeme a pracujeme na sebe.

Snažíme sa zlepšovať naše služby, vytvárať príjemné prostredie a starať sa o váš komfort. Vynovili sme celkový vzhľad fitka, vylepšíli podlahu, už čoskoro k nám pribudnú nové stroje a zrealizujeme fitsolárium.

9. Snažíme sa plniť všetky vaše potreby a vyjsť každému v ústrety.

Rozdiely nerobíme. Každý je u nás vítaný a sme radi, keď môžeme pomôcť novým začínajúcim cvičencom zlepšovať ich životy. Zapájame vás do rôznych súťaží a neustále prinášame novinky na našej facebookovej stránke alebo instagrame! 

10. Nakoniec- stávate sa zdravším, krajším a štastnejším človekom!